Na London Stationery Show, który odbędzie się za trzy tygodnie, główne marki Artline i Derwent zadebiutują na imprezie i będzie można zobaczyć powrót Manuscript Pen Company.

Showcasing najlepszych dostawców artykułów piśmienniczych i kluczowych marek w piśmie i przemyśle papierniczym, London Stationery Show odbędzie się jeszcze w tym miesiącu we wtorek 24 kwietnia do środy 25 kwietnia w Business Design Centre w Islington.

Artline powraca na London Stationery Show

Po imponującym 2017, Artline będzie ujawnienie ich zupełnie nowy projekt Artline Heroes i będzie wydać swoją nową linię produktów, Artline Supreme, z gościem Judith Selcuk demonstrując gamę produktów Artline do wielu uczestników w ciągu dwóch dni imprezy. Używając markerów wodnych i permanentnych Artline, Selcuk będzie pracować z różnymi materiałami, takimi jak tkaniny, papier i płótno.

Derwent pojawia się po raz pierwszy

Na imprezie zadebiutuje również wiodąca marka materiałów dla plastyków, Derwent, która z niecierpliwością czeka na możliwość zapoznania się z ofertą swoich produktów. Jednym z głównych punktów programu będzie odświeżona seria Derwent Academy, która posiada nowe, żywe opakowania i po raz pierwszy zawiera pastele, farby i flamastry. Ponadto, Derwent zaprezentuje również linię Derwent® Lightfast oraz zestaw Inktense Paint Pan Set, należący do ich profesjonalnej oferty.

Manuscript robi wrażenie

Po raz kolejny firma Manuscript Pen Company potwierdziła swoje uczestnictwo w London Stationery Show, a dołączy do niej uznana ekspertka kaligrafii Joyce Lee, która będzie tworzyć spersonalizowane zawieszki na prezenty oraz poprowadzi szereg warsztatów, aby zademonstrować, jak można używać produktów Manuscript i wykorzystać je do demonstracji w sklepie.

Na wystawie w Wielkiej Brytanii zadebiutuje również kilka produktów Manuscript, w tym jedyny w swoim rodzaju ołówek Lettering Pencil, kolekcja Switch Tip, wszechstronne markery Callicreative Flexi Markers i Duotip Brush Markers, kolekcja Curve Fountain Pen oraz seria piór wiecznych Clarity.

Dedykowane artykułom papierniczym

Pierwotnie rozpoczęte jako ogólne wydarzenie dotyczące produktów biurowych i artykułów papierniczych, pierwsze London Stationery Show odbyło się w 2011 roku i od tego czasu rośnie z roku na rok. Wydarzenie to przyciąga dużą bazę zarówno wystawców, jak i odwiedzających, aby zarówno świętować, jak i prezentować dynamiczny i prężny rynek artykułów papierniczych. Zarówno wydarzenie w Londynie i mniejsze wydarzenie w Manchesterze zapewniają międzynarodową scenę tematyczną, aby pokazać pisanie i produkty papiernicze naprawdę ożywa i przynosi przemysł razem pod jednym dachem.

Spotkaj się z zespołem Artline na stoisku M721, wraz z Derwent na stoisku M422 i Manuscript na stoisku M315 przez dwa dni London Stationery Show.