Zapotrzebowanie na tradycyjne produkty papiernicze dla przedsiębiorstw i pracowników domowych wzrosło z powodu obecnej pandemii COVID-19.

W związku z trwającą obecnie pandemią COVID-19 (Coronavirus), która zmusza wielu pracowników do pracy w domu i dzieci do nauki w domu, nowe statystyki i dane liczbowe krążące w różnych źródłach w Internecie sugerują, że spowodowała ona gwałtowny wzrost popytu na tradycyjne artykuły papiernicze.

Konsumenci zwracają się do sprzedawców produktów biurowych o artykuły papiernicze

Podczas gdy detaliczne sklepy z artykułami piśmienniczymi, takie jak Paperchase i WHSmiths zostały zmuszone do zamknięcia drzwi i prowadzenia ograniczonego zakresu usług online, sprzedawcy artykułów biurowych, tacy jak VOW Wholesale i firmy internetowe, takie jak Office Products i Post Office Shop, nadal mogą dostarczać artykuły piśmiennicze, takie jak długopisy, ołówki, notesy i inne produkty organizacyjne.

Szacuje się, że prawie 1,7 miliona osób w Wielkiej Brytanii pracuje obecnie w domu, co oznacza, że tradycyjne produkty papiernicze i ergonomiczne akcesoria stały się priorytetem dla pracowników, którzy chcą z powodzeniem wdrożyć się w swoją rutynową pracę z dala od zwykłego środowiska pracy.

Na dostawę tych artykułów nie miała wpływu głównie obecna sytuacja COVID-19 i jest ona obsługiwana albo przez służby wewnętrzne, albo przez Royal Mail, którzy twierdzą, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni doświadczyli silnego wzrostu popytu na ich działalność związaną z przesyłkami, w wyniku rosnącej liczby składanych zamówień online.

Znaczenie posiadania odpowiednich materiałów biurowych do pracy domowej

Niezależnie od tego, czy zakładasz biuro domowe po raz pierwszy, czy też jesteś osobą, która regularnie pracuje zdalnie, posiadanie odpowiednich materiałów piśmiennych i sprzętu, który jest łatwo dostępny, jest niezbędne.

Przewodnik Założycieli powtarza to w swoim artykule The Importance of Office Supplies In Any Work Setting, wyjaśniając:

"Freelancing lub praca w domu to obecnie rosnący trend we współczesnym społeczeństwie.

Coraz więcej firm dąży do zatrudniania freelancerów lub delegowania swoich pracowników do pracy zdalnej.

Niezależnie od sytuacji, materiały biurowe są równie ważne w środowisku zdalnym, jak w biurze".

Dodają:

"Zdalni pracownicy będą również potrzebować zestawu materiałów biurowych podczas pracy zdalnej".

Podobnie jak w biurze, zdalni pracownicy będą potrzebować materiałów biurowych, aby wykonać pracę.

Komputery, drukarki, papier i pióra to tylko kilka przykładów potrzebnych materiałów biurowych.

Podobnie jak freelancerzy, zdalni pracownicy powinni również korzystać z materiałów biurowych, takich jak pliki i foldery, aby pozostać zorganizowanymi".