Jaki rodzaj piórnika powinieneś mieć w swojej szkole? Cóż, kumple, nie ma tu nic złego ani dobrego. Macie swobodę wyboru co tylko chcecie, o ile etui może pomieścić narzędzia do pisania. Znajdziecie mnóstwo możliwości wyboru, jeśli chodzi o torbę na papier firmowy do szkoły. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji i zawężeniu wyboru, poniżej znajduje się lista rzeczy, które powinny pomóc Ci w wybraniu preferowanej torby.

Szukając piórnika do szkoły, należy się zastanowić:

Rozmiar: Weź pod uwagę przybory do pisania, których faktycznie potrzebujesz w szkole, aby określić rozmiar piórnika. Czy potrzebujesz tylko kilku długopisów? Czy potrzebujesz ołówków, długopisów, zakreślaczy i kolorowych ołówków?

Materiał: Zdecyduj się na materiał torby na papiery wartościowe, którego potrzebujesz. Chcesz miękką, mięsistą walizkę? Dowiedz się, czy chcesz drewnianą skrzynię, czy solidny metal do umieszczania przedmiotów. Podczas gdy drewniana skrzynka trwa dłużej, może zostać skażona bakteriami i grzybami stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia. Z drugiej strony, metalowe pudełko jest wolne od bakterii lub grzybów i trwa dłużej, ale metalowa rdza i może uszkodzić skórę dziecka.

Kształt: Oprócz rozmiaru i materiału, zdecyduj o kształcie piórnika, który chcesz kupić. Lubisz chudy, mały piórnik, płaski, kwadratowy czy okrągły? Weź również pod uwagę miejsce, które masz w tornistrze szkolnym.

Styl: Piórniki do szkoły nie muszą być nudne. Możesz zaszaleć i wybrać coś zabawnego i niesamowitego. Od kreskówkowego wyglądu po hamburgerowy, możesz wybrać idealny futerał, który pokaże Twoje preferencje.

Popularne piórniki używane przez uczniów

WAM PC 07 Futerał na ołówek rybny

WAM jest nową marką w branży artykułów piśmienniczych i oferuje szeroką gamę etui mieszczących zarówno mniejsze, jak i dłuższe ołówki i inne przedmioty. Jest to idealny prezent dla tych, którzy kochają rysować i kolorować. Oficjalne, kolorowe etui jest idealne zarówno dla uczniów, jak i pracowników biurowych. Może być również używana przez panie jako kosmetyczny pokrowiec na makijaż.

WAM PC 08 Etui na ołówek symulacyjny Cat

Dostępny w różnych kształtach i rozmiarach kotów, ten piórnik nadaje się zarówno dla pracowników biurowych, jak i uczniów szkół. Dzięki skromnym, wygodnym rozmiarom, etui jest również używane przez dziewczęta jako kosmetyczka.

Kupienie idealnego kociego piórnika lub rybnego etui może być nie lada wyzwaniem. Jednak z pewnością możesz ułatwić sobie to zadanie, zachowując się mądrze. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi wskazówkami i sprawdzić popularne etui na ołówki używane przez uczniów, a możesz wybrać odpowiedni worek na przybory piśmie.