Inkjet Sticker Film, określany również przez niektórych jako Inkjet Vinyl Self Adhesive, jest naprawdę fantastyczny dla wielu zastosowań rzemieślniczych i komercyjnych ze względu na jego wszechstronność i łatwość użycia. Aby osiągnąć wysoką jakość pracy, nie potrzebujesz profesjonalnej drukarni, potrzebujesz tylko wyobraźni i pracującej domowej drukarki Inkjet. To sprawia, że papier samoprzylepny ten jest niezwykle popularny zarówno wśród amatorów rzemiosła, jak i profesjonalnych drukarzy.

Jak używać papieru samoprzylepnego?

1. Stwórz projekt - Twój projekt może składać się z obrazów, tekstu i oczywiście kombinacji tych dwóch. Możesz stworzyć projekt za pomocą specjalnego, dedykowanego oprogramowania lub zwykłego edytora tekstu.

2. Wyreguluj ustawienie drukarki - Użyj ustawienia najwyższej rozdzielczości, aby uzyskać wysokiej jakości obrazy fotograficzne lub graficzne.

3. Wydrukuj stronę testową - Aby upewnić się, że projekt jest dobrze wyrównany. Wydrukuj stronę testową na zwykłym papierze.

4. Umieść papier z naklejkami - Włóż papier z naklejkami do tacy i wydrukuj swój projekt.

5. Tnij papier - Przy użyciu nożyczek dobrej jakości tnij papier na wymiar i przycinaj niepotrzebne tło lub marginesy.

Sugerowane zastosowania - papier z naklejkami Clear Finish:

Naklejki na okna sklepowe - Przezroczysty papier z naklejkami może być przyklejany wewnątrz okna, co czyni go bardzo popularnym na wystawach sklepowych. Pamiętaj, aby wydrukować go w lustrzanym odbiciu, jeśli chcesz, aby był widoczny z zewnątrz.
Obrazy, które muszą być umieszczone na istniejącym tle, takie jak okładki książek, panele maszyn, znaki.
Sugerowane zastosowania - Matowy papier do naklejek:

Naklejki na zderzak samochodowy - papier z matowymi naklejkami jest przydatny do tworzenia wyjątkowych naklejek samochodowych, ponieważ kilka obrazów może być wydrukowanych na jednym arkuszu A4. Po wydrukowaniu wystarczy po prostu przyciąć papier do rozmiaru za pomocą nożyczek.
Ulepszanie modeli samolotów, pociągów i samochodów - Nadaje się do przyklejania na plastik, matowy papier wykończeniowy jest idealny do nadawania modelom niemalże prawdziwego wyglądu.
Podkreślanie wzorów butelek i opakowań - Wypróbuj różne wersje na rzeczywistym produkcie.  Naklejka jest na tyle cienka, że można ją przykleić na wyprofilowanych powierzchniach i można jej używać do zademonstrowania wzorów na butelkach, zabawkach, opakowaniach itp.
Należy pamiętać, że naklejka nie nadaje się do trwałego zastosowania, jeśli nie jest zabezpieczona laminatem lub bezbarwnym lakierem.  W stanie oryginalnym naklejka atramentowa nadaje się do krótko- i średnioterminowej aplikacji w obszarze, który nie jest poddawany mechanicznym ruchom na jej powierzchni.

Sugerowane zastosowania - Błyszczący końcowy papier do naklejek:

Skóra pokrywy laptopa lub telefonu komórkowego - Błyszczący papier z naklejkami może być pocięty na wymiar tak, aby pasował do zewnętrznej pokrywy laptopa/telefonu komórkowego, co daje możliwość ożywienia i spersonalizowania tego, co w innym przypadku jest nudnym laptopem lub telefonem komórkowym na zewnątrz.
Ozdabianie okładek książek i albumów - Błyszczący papier z naklejkami nadaje się do przyklejania na albumy rodzinne.
Dekoracja płytek kuchennych i łazienkowych - Idealna do bajecznej dekoracji płytek. Polecamy przyklejenie naklejki za pomocą lakieru wodnego, aby nie przywierał do niej brud.
Dekoracje ścienne - Wydrukuj małe obrazki, które są precyzyjnie wycięte wokół obrazu, aby usunąć wszelkie białe, nie zadrukowane krawędzie i przyklej je na ścianie, aby nadać im zabawny wygląd lub dziecięcy dekor.
Czy używasz papieru z naklejkami do jakichkolwiek innych zastosowań? Daj nam znać, zostawiając swój komentarz poniżej.